Zaznacz stronę

W poniedziałek zrealizowałem sesja zdjęciową Mateusz Klemczak to młody przedsiębiorca założyciel projektu pacyfic.org, który koncentruje się na linii biznesowej, ale również eko. Pierwsza obejmuje płatności kartą, której pomysł na wytwarzanie jest z plastiku wyłowionego z oceanów (niesamowite !!! ) oraz przelewy w formie wiadomości na autorskim komunikatorze mobilnym.
Druga linia to aplikacja, która ma tworzyć marketplace dla sklepów z ubraniami, butami i kosmetykami. Pacyfic oferuje w pełni funkcjonalne konto bankowe z polskim numerem IBAN, 
a dostawcą systemu jest Aion Wojciecha Sobieraja. 
Głównymi inwestorami w pomysł Klemczaka i jego zespołu jest Jacek Rutkowski prezes Amica GroupTomasz GołębiewskiSemilac U.K. oraz Janusz Diemko#equities#startups#finance . 
Koncept sesji od strony technicznej, wiedziałem że nad Pacyfik w tym momencie nie pojadę, ale jako rekwizyt użyliśmy kart bankomatowych, które są wykonane z pozyskanego odpadu. 
Przed sesją podczas rozmowy ustaliliśmy styl ubioru adekwatny do biznesu, tłem portretu miał być budynek, pozostało światło oraz dobra energia na działanie z osobą fotografowaną.

Zapraszam do dzisiejszej lektury Puls Biznesu, a efekty sesji możecie zobaczyć poniżej.