Zaznacz stronę

ZREALIZOWANE SESJE ZDJĘCIOWE

Odnajduję to co jest najlepsze w człowieku

Sesje wizerunkowe

Prowadzisz bloga, jesteś właścicielem firmy, a może dopiero rozpoczynasz działalność biznesową? – dobre zdjęcie, które znajdzie się na stronie internetowej to Twoja wizytówka. Zadbaj o swój wizerunek, bądź twarzą swojego biznesu – zapoznaj się z moją atrakcyjną ofertą profesjonalnych zdjęć biznesowych. Wykonuje je wykorzystując wysokiej jakości sprzęt fotograficzny i oświetleniowy. Szanując czas Klientów oraz chcąc zapewnić im jak największą wygodę, sesje wizerunkowe realizuję w przestrzeni biznesowej. Zapraszam do współpracy biznesy Warszawy, Poznania, Wrocławia czy Trójmiasta, a także innych miast.

Fotografia przemysłowa

Zaprezentuj swoją firmę z jak najlepszej strony. Zbuduj pozytywny wizerunek marki – skorzystaj z mojej oferty fotografii przemysłowej. Wykonam dla Ciebie profesjonalne fotografie przedstawiające proces produkcyjny, prezentujące pracowników, park maszynowy, z którego korzystasz czy produkty. Cena usługi zależna jest od potrzeb oraz oczekiwań Klienta. Chcesz poznać szczegóły? – zadzwoń! Do współpracy z Robakowski Studio zapraszamy Klientów z Poznania, Warszawy, a także okolicznych miast i miejscowości.

Fotografie z wydarzeń firmowych

Jako specjalista w swojej branży przygotowałem szeroką ofertę profesjonalnej fotografii dla firm. W jej zakres wchodzi m.in. obsługa fotograficzna różnego rodzaju eventów firmowych. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz wydarzenie z okazji 10-lecia swojego przedsiębiorstwa, świętujesz wprowadzenie na rynek nowego produktu, czy też organizujesz uroczysty bankiet dla swoich partnerów biznesowychzgłoś się do mnie. Zadbam o niezwykle estetyczne, charakteryzujące się wysoką jakością zdjęcia, które będą świetną pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Działam głównie na terenie Poznania i Warszawy, ale chętnie podejmę się także realizacji zleceń z innych zakątków Polski.

Architektura

Specjalną część mojej oferty dla firm stanowią zdjęcia architektury. Kieruję ją m.in. do producentów mebli, architektów, projektantów oraz deweloperów. Bardzo często z propozycji tej korzystają również przedsiębiorstwa z tych branż, w których wnętrza odgrywają ważną rolę – hoteli, pensjonatów czy restauracji. Celem tego typu fotografii jest ukazanie niebanalnego designu, zaprezentowanie oryginalnego wystroju, a także oddanie klimatu danego pomieszczenia. Właśnie wszystko to gwarantują wykonane przeze mnie profesjonalne sesje fotograficzne. Serdecznie zapraszam do współpracy Klientów z Poznania, Warszawy i innych miast Polski.